2016 - Рік англійської мови в Україні

Веб-сайти на допомогу вивченню англійської мови

BBC Learning English - безліч напрямків, відео та аудіо-матеріалів з текстівкою і транскрипцією, шестихвилинні ролики на різні теми.

Livemocha - це справжнісінька соціальна мережа для вивчаючих іноземні мови. Відео або аудіо-чат забезпечать кращу практику.

Bussu - на цьому ресурсі можна знайти англомовного співрозмовника. На ресурсі велика кількість уроків для запам’ятовування лексики, постановки вимови та інших аспектів вивчення мови.

LinguaLeo - тематичні курси, особистий словник з озвученням, набір тренувань: аудіювання, кросворди, переклад слів. Нудьгувати не доведеться. З журналу розвитку ви можете дізнатися свій реальний і можливий прогрес у вивченні мови.

Duolingo - пропонуються численні письмові уроки та диктанти. Розділ для практики вивченої лексики, за один курс ви можете вивчити до 2000 слів.

ESLPod - жива американська англійська мова, багато подкастів, які охоплюють всі сфери життя, завжди присутній гумор. Лексика за рахунок методу подачі досить легко засвоюється і закріплюється.

liuro.com.ua - англійські пісні як інструмент вивчення англійської мови, вправи на граматику, крилаті вислови , англійські фільми з субтитрами.

Engvid - відеоуроки англійської мови. Усі записи розділені за категоріями в залежності від рівня знання мови і об’єднані за тематикою - можна дивитися уроки для підготовки до іспитів або уроки, що пояснюють конкретні аспекти граматики.

Exam English - це супер сайт для тих, хто готується до міжнародних мовних іспитів IELTS, TOEFL та до інших. Також ви зможете пройти онлайн тести і визначити свій рівень англійської на даний момент.

Loyalbooks - має більше 7000 безкоштовних аудіокниг англійською мовою. Завантажуйте вподобану книгу, слухайте в дорозі додому, до школи, в будь-яку вільну хвилину і вчіть мову.

З іграми вчити англійську граматику і нові слова веселіше

learnenglishkids.britishcouncil.org - безкоштовні онлайн-ігри англійською мовою для дітей. Заповніть прогалини в пропозиціях або дізнавайтеся, як правильно пишуться хитрі фрази.

teacheng.info/games - ігри, спрямовані на розвиток словникового запасу; розвиток навичок правильної вимови слів.

stepup.com.ua – ігри вчать правильно будувати англійські речення; допомагають запам’ятати слова з різних тем, вприслівники, дієслова.

allforchildren.com.ua - онлайн тренажер для повторення і закріплення правопису слів англійської мови; складання слів з комбінацій літер; гра на уважність з прихованими на картинках літерах.

ua.qwertygame.com - можна створювати слова, придумувати асоціації, вивчати алфавіт, є навіть клавіатурний тренажер для швидкого друку англійською мовою на комп’ютері.

Якщо щось невідомо, то на допомогу прийдуть вірні помічники – онлайн-словники

Онлайн-словники перекладу:

translate.meta.ua

translate.google.uа

lingvo.ua

Онлайн-словники з транскрипцією:

lingorado.com

wordreference.com

en-umbrella.ru

study-languages-online.com

За матеріалами сайту ОКЗ "Сумська обласна дитяча бібліотека ім. М.Островського"
Кiлькiсть переглядiв: 695

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.