2014 рік – Рік Тараса Шевченка в Україні

У рамках Року Тараса Григоровича Шевченка працівники Кролевецької районної дитячої бібліотеки проводять відповідні заходи з нагоди вшанування пам’яті та популяризації творчості видатного сина українського народу.

У всіх відділах бібліотеки організовані діючі виставки, на яких представлені документи про життя і творчість видатного Кобзаря з фонду бібліотеки. Читачі із задоволенням знайомляться з книгами, а ті книги, які найбільше зацікавили беруть додому.

Крім того, працівниками бібліотеки організована виставка кращих творчих робіт дітей, учасників літературно-мистецького проекту «Дитяча Шевченкіана до ювілею Кобзаря».

/Files/images/SDC15736.JPG /Files/images/SDC15738.JPG /Files/images/SDC15740.JPG /Files/images/SDC15756.JPG

2015 рік - 70-річчя Великої Перемоги

Зазнавши в Другій світовій війні величезних людських втрат і руйнувань, Україна зробила гідний внесок у розгром Німеччини та її союзників. Тому свято Перемоги у війні 9 травня 1945 р. - це також свято нашого народу. Це свято загальнонаціональної гордості, а разом з тим загальнонаціональної скорботи. Гордість за великий історичний подвиг, скорбота за втраченими долями, за нездійсненними надіями. До цієї знаменної дати фахівці книгозбірні організували ряд цікавих виставок, а саме:

Викладка-пам’ять

«Тих днів не змеркне слава»

В читальному залі районної дитячої бібліотеки до уваги користувачів книгозбірні презентовано викладку-пам’ять «Тих днів не змеркне слава». Метою викладки є вшанування пам’яті героїв війни, які ціною власного життя стали на захист своєї Вітчизни; розвиток пізнавального інтересу до вивчення історичного минулого країни, формування патріотичних почуттів, поваги до ветеранів війни.

/Files/images/пер7.JPG

Виставка малюнків «Подвигу жити вічно!»

/Files/images/пер6.JPG

Виставка малюнків "Війна очима дітей"

/Files/images/вв.JPG

Кiлькiсть переглядiв: 64

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.