До уваги користувачів бібліотеки!!!

До уваги користувачів бібліотеки! Для Вас, дітлахи, новенькі книжки!!!

Для кожного з бібліотечних працівників протягом останніх років є проблема поповнення бібліотечних фондів новими виданнями. Нещодавно Кролевецька районна дитяча бібліотека збагатилася різноманітною художньою та дитячою літературою. Ці книги придбано завдяки спонсорській допомозі директора Кролевецького комбікормового заводу Олександра Андрущенка. Це яскраво ілюстрована серія книг для дітей «Дивовижні пригоди в лісовій школі» Всеволода Нестайка:

1 книга – Нестайко В.З. Дивовижні пригоди в лісовій школі: Сонце сере ночі. Пригоди в Павутинії / Всеволод Нестайко; мал. В.Харченка. – Х. : ВД «Школа», 2015. – 208 с.

Легка, життєрадісна, сповнена доброго гумору книга розповідає про веселі, дотепні пригоди зайчика, їжачка та їхніх однокласників, учнів спеціалізованої музичної лісової школи з ведмежою мовою викладання.

2 книга – Нестайко В.З. Дивовижні пригоди в лісовій школі: Секрет Васі Кицина. Енелолик, Уфа і Жакоб’як / Всеволод Нестайко; Мал. В Харченка. – Х. : ВД «Школа», 2013. – 128 с.

Легка, життєрадісна, сповнена доброго гумору книга продовжує розповідь про веселі, дотепні пригоди зайчика, їжачка та їхніх однокласників, учнів спеціалізованої музичної лісової школи з ведмежою мовою викладання.

3 книга – Нестайко В.З. Дивовижні пригоди в лісовій школі: Загадковий Яшка. Сонячний зайчик і Сонячний вовк / Всеволод Нестайко; мал. В Харченка. – Х. : ВД «Школа», 2014. – 128 с.

Легка, життєрадісна, сповнена доброго гумору книга продовжує розповідь про веселі, дотепні пригоди зайчика, їжачка та їхніх однокласників, учнів спеціалізованої музичної лісової школи з ведмежою мовою викладання.

4 книга – Нестайко В.З. Дивовижні пригоди в лісовій школі: Таємний агент Порча і козак Морозенко. Таємниці лісею «Кондор» / Всеволод Нестайко; мал. В Харченка. – Х. : ВД «Школа», 2014. – 128 с.

Легка, життєрадісна, сповнена доброго гумору книга завершує розповідь про веселі, дотепні пригоди зайчика, їжачка та їхніх однокласників, учнів спеціалізованої музичної лісової школи з ведмежою мовою викладання, а також про новостворений пташиний лісей.

Нестайко В.З. Чарівні казки : Ковалі щастя, або Новорічний детектив ; Чорлі / Худож. В. Дунаєва. – К. : Країна Мрій, 2014. – 72 с.

Чаклун Зландій спить і бачить, аби всі довкола ніколи не почувались щасливими. Завдяки злочинним діям чаклуна зникають Ковалі Щастя, частинки-золотинки і чарівне ковадло. До справи береться детектив Бровко Барбосович. А от зачаклованому Орландо взявся допомогти не відомий детектив, а звичайний хлопчик Айк. І повірте, обидві ці казки матимуть щасливий кінець!

Нестайко В.З. Принцеса Іванна. Дивовижні пригоди незвичайної принцеси : Повість-казка / Худож. О.Воронкова. – К. : Країна мрій. – 64 с.

У цій казці принцеса Іванна геть не схожа на принцес, про яких звикли читати діти, адже їй не сидиться у палаці, їй зовсім не хочеться танцювати на балах. То про що ж мріє сучасна принцеса? Про це і дізнається юний читач із нової казки відомого українського письменника.

Портер, Е. Поліанна / Елеонор Портер ; Пер. з англ. В. Наливаної ; Іл. О. Воронкової. – К. : Компанія ОСМА, 2015. – 304 с.

Роман американської письменниці Елеонор Портер, уперше надрукований у 1913 році, відомий в усьому світі. За мотивами цього твору знято кілька телесеріалів і художніх фільмів. Секрет популярності роману криється у принадливості образу Поліанни – сонячної дівчинки, «дівчинки-радості». Це захоплива розповідь про дванадцятирічне чарівне створіння, з появою якого змінилося життя в провінційному містечку. Маленька дівчина завдяки свої доброті, безпосередності, життєрадісності та енергійності зуміла розтопити серця людей, приречених на сіре, безпросвітне існування.

Для дітей молодшого та середнього шкільного віку.

Приходьте до бібліотеки, обирайте, читайте, дивуйтесь – такої краси ви ще не бачили! Книги допоможуть вам стати всебічно розвиненими, розширять кругозір та сприятимуть формуванню бездоганного літературного смаку!

Кiлькiсть переглядiв: 49

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.